Free Joomla Template by HostMonster Reviews

Lokasyonlar

Aytaşlar; Türkiye ve 3. ülkelerden tüm Avrupa ülkelerine Avrupa ülkelerinden Türkiye ve 3. Ülkelerine Başta Proje Taşımacılığı, Gabari Dışı Yük Taşımacılığı, Transit Taşımacılık ve Konteyner Taşımacılığı ile sizlere hızlı, kaliteli ve güvenilir lojistik hizmeti sunmaktadır.
 
Türkiye ve 3. ülkelerden ; İran, Irak, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Lübnan, Ürdün, UAE, S. Arabistan'a Demir – Çelik Taşımacılığı, Fabrika, elektrik santrali ve boru hattı taşımaları, İş Makinesi Taşımacılığı,, Buhar ve gaz türbin taşımaları, Yat ve Tekne Taşımaları, Gabari Dışı Taşımalar, Enerji Santrali Taşımaları Türkiye aktarmalı Transit taşımalar, FCL/LCL Konteyner Taşımaları hizmeti vermektedir.
 
Türkiye ve 3. ülkelerden ; Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan, Türkmenistan , Ermenistan, Gürcistan, Azerbaycan ve Tacikistan'a Başta Proje bazlı olmak üzere Demir – Çelik Taşımacılığı, Fabrika, elektrik santrali ve boru hattı taşımaları, İş Makinesi Taşımacılığı,, Buhar ve gaz türbin taşımaları, Yat ve Tekne Taşımaları, Gabari Dışı Taşımalar, Enerji Santrali Taşımaları Türkiye aktarmalı Transit taşımalar, FCL/LCL Konteyner Taşımaları hizmeti vermektedir.