Free Joomla Template by HostMonster Reviews

Hakkımızda

18 YILLIK TECRÜBE GÜVENİNİZİN ESERİ
 
1996 Yılında HİKMET AYTAŞ  tarafından aile şirketi olarak kurulmuş olan AYTAŞLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT günümüze kadar uluslar arası nakliye sektöründe önde gelen kuruluşlardan biri olma özeliğini sürekli muhafaza ederek,müşterilerine hizmet vermektedir.
Profesyonel eğitimli şöför kadrosu ile Asya Ülkeleri , Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ülkelerine mal taşımacılığı yapmaktadır.
Taşımalarınızın güvenli,zamanında,daha hızlı ve en ekonomik olarak yerine ulaşmasını ilke olarak benimsemiş   AYTAŞLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT müşteri odaklı hizmet sunarak, uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurma bilinci içerisindedir.Taşımacılık konusunda gösterdiğimiz özen ve teknolojik yatırımlar birleşince müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini gün geçtikçe artırmaktadır.
Aytaşlar, Farklı çözümlerle kaliteli ve ekonomik hizmetleri bir arada sunmayı başarmış olup, sunduğu hizmetin sürekli kalitesini artırarak müşterilerine zamanında teslimat ve maliyetleri minimize ederek, alternatif taşıma modelleri sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı benimsemiştir.
 Bir UND ( Uluslar arası Nakliyeciler Derneği ) üyesi olan AYTAŞLAR C2 belgesine kayıtlı 2009-2012 modeller arası 40 adet çekici ve 40 adet ( yarı romork, sal kasa ) treylerden oluşan kaliteli ve genç bir filoya sahiptir.